Wczasy nad morzem Wczasy w górach Wczasy nad jeziorem Wczasy - inne miejsca

urlop.ePolen.eu - Wypoczynek w Polsce

Entspannung in Polen
Menu
Strona główna
Aktualności
Noclegi w Polsce
Nasza oferta
Dodaj obiekt
Regulamin
Pomoc
Kontakt
Mapa strony
Przydatne strony
www.on-line24h.pl
www.parkingokecie38.pl
www.spaplaneta.com.pl
www.parkingokecie24.pl
Panel Klienta
OfertaID:
Hasło:

 

Przypomnij hasło
Wyszukiwarka ofert
region:


typ obiektu:


cena za osobę dziennie w zł:


możliwość zabrania zwierząt:


wyżywienie na miejscu:


parking:


Losowe oferty
Pomoc
Kto może dodać obiekt do serwisu ePolen.eu?

Obiekt do bazy obiektów znajdujących się w naszym serwisie dodać może każdy, kto jest właścicielem dodawanego obiektu rekreacyjno - wypoczynkowego.

Jak można dodać obiekt do serwisu ePolen.eu?

Formularz dodawania obiektu znajduje się na podstronie Dodaj obiekt. Należy wypełnić wszystkie obowiązkowe pola i obiekt zostanie dodany do naszej bazy obiektów.

Jak można dodać zdjęcie do obiektu?

Po dodaniu obiektu można od razu się zalogować do serwisu. Niezbędne jest do tego hasło podane podczas dodawania obiektu oraz numer ofertaID (numer jest generowany automatycznie przez system). Po zalogowaniu się do systemu, w miejscu panelu logowania ukaże się menu użytkownika. Wystarczy, że się kliknie w Zarządzaj zdjęciem i można dodać, wymienić lub usunąć zdjęcie.

Dlaczego obiekt nie jest wyświetlany od razu po dodaniu?

Obiekt po dodaniu podlega weryfikacji moderatora. Po pomyślnej weryfikacji (zazwyczaj odbywa się ona wciągu 24h) obiekt jest akceptowany i aktywowany w okresie testowym.

Jak można wykupić abonament?

Informacje o sposobach płatności można znaleźć po zalogowaniu się do systemu, ukazują się one w czasie trwania okresu testowego, oraz na 30 dni przed upłynięciem okresu na jaki został wykupiony abonament.

Po co jest PIN?

PIN jest automatycznie generowanym numerem. Jego zadaniem jest dodatkowe zabezpieczenie przed nieautoryzowaną modyfikacja wpisu oraz umożliwienie kontaktu z nami. Dodatkowo służy on do odzyskiwania i modyfikacja hasła użytkownika.

Jak i kiedy można modyfikować swoje wpisy?

Modyfikować wpisy można od razu po dodaniu obiektu. Wystarczy się zalogować do systemu. Wpisy można modyfikować cały czas, niezależnie od tego czy są one aktywne, odrzucone, czy nie zaakceptowane.

Co należy zrobić w przypadku odrzucenia wpisu?

Jeżeli moderator odrzucił z jakiegoś powodu wpis informacja o tym pojawi się po zalogowaniu do systemu w statusie wpisu. Należy wtedy przeanalizować swój wpis i dokonać poprawek. Po poprawie informacja ponownie dociera do nas, moderator ponownie dokonuje weryfikacji.

Co należy zrobić w przypadku zapomnienia hasła?

W przypadku, gdy użytkownik zapomni swojego hasła może skorzystać z linku pod panelem logowania Przypomnij hasło. Po kliknięciu w przypomnij hasło ukażą się dwa formularze, należy wybrać odpowiedni i z niego skorzystać.

Co należy zrobić w przypadku zapomnienia PIN'u?

W takim przypadku należy skontaktować się z nami, korzystając z formularza zamieszczonego na podstronie kontakt, jako temat wybrać Pomoc techniczna, w treści wpisać numer ofertaID, podać Imię i Nazwisko, przedstawić problem i wysłać formularz. W ciągu 48h skontaktujemy się telefonicznie (dzwonić będziemy na numer telefonu podany przy obiekcie).

Czy można jeden obiekt dodać kilka razy?

Nie jest to zabronione. Jednak serwis jest tak zbudowany, by każda jego podstrona była zaindeksowana przez wyszukiwarki, a to oznacza, że ilość wpisów tego samego obiektu nie ma większego znaczenia.

Copyright © 2007 - 2011 ePolen.eu   Design by Projektowanie stron www
Erholung in Polen   Erholungs am Meer   Erholungs in Gebirge   Erholungs am See

Niniejszy serwis nie stanowi oferty w rozumieniu prawa i ma charakter jedynie informacyjny.

Szklarska Poręba  |   Turystyka  |   Karkonosze - noclegi